لوگو دکتر جهانگیر قربانی

معرفی بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در تهران

دکتر جهانگیر قربانی
دکتر جهانگیر قربانی

متخصص گوش و حلق و بینی مهم ترین تخصص دستیاری پزشکی می باشد که با تنفس انسان و راه هوایی انسان ها ارتباط نزدیکی دارد. امروزه هم در ایران و هم در کشورهای اروپایی و آمریکا تعداد زیادی از پزشکان با آزمون ورودی رزیدنتی درخواست ورود به رشته تخصص گوش و حلق و بینی یا رزیدنتی را دارند.

ارتباطات راه هوایی و بویایی، چشایی،زیبایی و شنوایی را متخصص گوش و حلق و بینی سالیان سال با تحصیل در دانشگاه و طبابت فرار می گیرد. بهتر است بدانید که ضایعات حنجره و پولیپ های بینی و تومورهای سرو گردن را بهترین متخصص گوش حلق و بینی تهران تشخیص و درمان می نماید.

یکی از موارد دیگری که بهتر است بدانید این است که بهترین متخصص گوش و حلق و بینی با شرکت در آزمون ورود تخصص دستیاری گوش و حلق وبینی به ترتیب وارد مراحل تخصص و فوق تخصص می شود که از لوکس ترین تخصص های پزشکی می باشد.

بهترین متخصص گوش، حلق و بینی در چه زمینه هایی تخصص دارد؟

  • راینولوژی

این تخصص به بخش جراحی بینی و سینوس های صورت و اندوسکوپی تقسیم بندی می شود.

  • اتولوژی

این بخش شامل جراحی گوش و تعادل می باشد.

  • لارنگولوژی

این بخش شامل ضایعات مخاطی حنجره و جراحی حنجره می شود.

  • جراحی سرو گردن

این بخش شامل تورمورهای سر و گردن می شود.

  • اطفال

تخصص این بخش شامل بیماری های گوش حلق و بینی کودکان می باشد.

  • جراحی پلاستیک صورت

این بخش شامل جراحی زیبایی صورت و پلاستیک صورت می شود.

  • ایمونولوژی و آلرژی

این بخش شامل مسایل آلرژیک می شود و آلرژی های سرو گردن در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.

درمان آسم کودکان نیز در این بخش قرار می‌گیرد.

[mn_aparat_single_video url=https://www.aparat.com/v/roAjF play-button=true]

دکتر جهانگیر قربانی توصیه می کند حتما اشخاص قبل از انجام جراحی زیبایی بینی در این خصوص اطلاعات زیادی را کسب نمایند سپس به انجام جراحی بپردازند.

عمل بینی توسط دکتر
جراحی بینی

آشنایی با رشته اتولوژی

بهتر است بدانید در زمینه متخصص گوش و حلق و بینی بحث تومورهای حنجره و سروگردن به علاوه سرطان‌های گردن بسیار مهم می باشند و بخشی از جراحی های یک جراح گوش حلق وبینی هستند.

جالب است بدانید که در سال 1978 نابغه جراحی گوش و حلق وبینی کلینگر جراحی اندوسکوپ را انجام داد و سبب ایجاد تغییرات عظیمی در علم پزشکی شد. این انقلاب عظیم در بخش درمان پولیپ بینی و درمان سینوزیت جراحی اندوسکوپ بسیار کارامد بود.

با گذشت زمان آندوسکوپی تکمیل شد و در زمینه‌های مختلف به خصوص زمینه پولیپوز بینی تغییرات لازم انجام و تکمیل شد، به گونه ای که به آسانی می توان با این جراحی مشکلات رابرطرف نمود.
در جراحی اتولوژی همچنین می‌توان به درمان عفونت های گوش پرداخت و این بیماری ها را به طور کامل درمان نمود.

آشنایی با رشته لارنگولوژی

لارنگولوژی بیماری های مختلفی نظیر مخاطات حنجره و بیماری های حاصل از ندول حنجره و پولیپ را درمان می کند و در این زمینه انقلاب عظیمی را ایجاد کرده است. حساس ترین شاخه گوش و حلق و بینی مربوط به جراحان زیبای صورت می باشد که شامل جراحی بینی می باشد.

دکتر جهانگیر قربانی یکی از با سابقه ترین متخصصین گوش و حلق و بینی است که در زمینه های مختلف نظیر درمان خرخر ، درمان سرطان حنجره و درمان سرطان گوش و … بسیار موفق عمل کرده است.

چه بیماری هایی توسط بهترین متخصص گوش حلق و بینی درمان می شود؟

باید مد نظر داشته باشید که متخصص گوش وحلق وبینی یکی از حساس ترین شاخه های پزشکی است که باید در زمان جراحی حساسیت ویژه ای را به خرج دهد زیرا حتی با یکی میلی متر اشتباه ممکن است عمل زیبایی شخص تحت تاثیر قرار گیرد و نارضایتی شخص را به همراه داشته باشد.
حساسیت،آلرژی و درمان پولیپ بینی و جراحی بینی به علت های مختلف توسط دکتر جهانگیر قربانی بهترین متخصص گوش و حلق و بینی تهران با دقت ویژه ای می شود به گونه ای که بیماران ایشان پس از عمل نهایت رضایت را از جراحی دارند.

ویژگی های بهترین متخصص گوش حلق و بینی تهران

دکتر جهانگیر قربانی
دکتر جهانگیر قربانی
  • یکی از موارد مهمی که باید برای انتخاب بهترین متخصص گوش حلق و بینی تهران در نظر گرفت، رضایت بیمار پس از عمل است که بیماران دکتر جهانگیر قربانی نه تنها رضایت پس از عمل را دارند بلکه به سایر بستگان ایشان را برای جراحی معرفی می نمایند.
  • دکتر جهانگیر قربانی از علم و دانش بالایی برخوردار می باشند و درزمینه درمان انواع سرطان ها بسیار موفق عمل کرده اند زیرا ایشان برای‌درمان بیماران تکنیک های روز دنیا را به کار می گیرند.

یکی از نکاتی که شخص باید در آن دقت لازم را به خرج دهد، کسب اطلاعات کافی در خصوص جراح خود می باشد و با بررسی نمونه کارها و میزان رضایت بیماران می تواند با آرامش به انجام جراحی بپردازد

هم چنین شما عزیزان با مراجعه به مطب متخصص گوش و حلق وبینی می توانید در خصوص نکات و نحوه جراحی اطلاعات کسب نمایید.

شما بهتر است قبل از هر جراحی نکات قبل از جراحی و نکات پس از جراحی را بررسی نمایید و اطلاعات کافی در این زمینه کسب نمایید تا یک جراحی موفق را با توجه به نکات و رعایت مراقبت های قبل و بعد ازجراحی داشته باشید.

[mn_aparat_single_video url=https://www.aparat.com/v/a27co play-button=true]

هزینه متخصص گوش و حلق و بیني چقدر است؟

هزینه درمان توسط متخصص گوش حلق و بینی در تهران با توجه به دستمزد پزشک، نوع بیماری و دارو ها و آزمایشات لازم برای هر فرد متفاوت می باشد که در اولین جلسه مشاوره توسط پزشک مشخص خواهد شد.

کلام آخر

در حقیقت یافتن بهترین متخصص گوش و حلق و بینی تهران کار سختی نیست و با تحقیق و پرس‌وجو در فضای مجازی و اینترنت می‌توانید به‌راحتی با جراح و میزان تجربه‌ی او آشنا شده و با توجه به بررسی‌های خود بهترین را برگزید. البته پیشنهاد ما این است این انتخاب را عجولانه انجام ندهید و برای تحقیق و بررسی زمان بگذارید تا نتیجه درمان و جراحی تان موفقیت‌آمیز باشد.

 

یک پاسخ
  1. سلام دکتر ببخشید من تنگی نفس داشتم ولی الان خوب شدم من میخواستم در دانشگاه افسری سبت نام کنم گفتن تنگی نفس داری نمی تونی ولی من سابقه اش رو داشتم آیا راهی است که من به تونم در دانشگاه افسری سبت نام کنم آیا راهی برای درمان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط