مشکلات تنفسی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مشکلات تنفسی

آیا بعد از جراحی بینی بیمار امکان دارد دارای مشکل تنفسی شود ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت خیر جراحی بینی نه تنها نباید تنفس را بدتر کند در مواقعی که مشکل تنفسی وجود دارد باید کمک هایی به بیمار کند تا تنفسش بهتر شود البته برخی موارد است که تنفس ارتباط با مشکلاتی است که ربطی به جراحی ندارد مانند آلرژی ها در صورتی که بیمار دچار آلرژی باشد قبل و بعد از عمل به وسیله داروها درمان خاص خودش را دارد .

جهت تماس با دکتر قربانی متخصص گوش و حلق و بینی می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.۰۲۱۸۸۶۷۳۱۸

آیا در جراحی بینی آلرژی تشدید می شود ؟

افرادی که آلرژی دارند در دوره کوتاهی این حالت وجود دارد و می تواند آلرژی تشدید شود اما خود جراحی در طولانی مدت به هیچ وجه نباید روی تنفس تاثیر بگذارد مگر این که در جراحی مشکل خاصی ایجاد شده باشد که در این صورت نیاز به تشدید جراحی هست .

مشکلات تنفسی

مشکلات تنفسی

آیا کسانی که مشکل تنفسی دارند می توانند همزمان جراحی زیبایی بینی انجام دهند ؟

در بیشتر مواقع مشکلات تنفسی نیازی به جراحی بینی ندارد .اگر کسی مشکل تنفسی داشته باشد و  نیاز به جراحی بینی باشد بهتر است در همان زمان که جراحی زیبایی بینی انجام می دهند  با جراحی مشکل تنفسیش را برطرف کند.

آیا نیاز است که حتماً بیمار برای جراحی بینی به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کند ؟

جراحی بینی توسط سه گروه از متخصص ها از جمله گوش و حلق وبینی ، جراح پلاستیک بینی و جراح فک صورت می گیرد و باید این نکته را توجه داشته باشید که در جراحی بینی فقط نیاز به علم پزشک کافی نیست و یک پزشک جراح باید هنرمند هم باشد ولی به طور کل مسائل تنفسی و مشکلاتی که تنفس بیمار را درگیر کرده است مطمئناً بهترین جراحی باید نزد یک متخصص گوش و حلق و بینی انجام شود.

بهترین سن جراحی بینی چه زمانی است ؟

هر چه قدر سن کمتر باشد توانایی جراح بهتر است البته به این معنا نیست که در سن بالا نمی توان عمل کرد افرادی که تمایل به جراحی زیبایی دارند بهتر است از سن 15 به بعد اقدام به جراحی زیبایی بینی کنند.

در فصل پاییز آیا گرفتگی بینی  برای افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند وجود دارد ؟

امکان دارد گرفتگی بینی در اوایل پاییز برای این دسته از افراد رخ دهد اما واقعیت این است که تغییر فصل در عمل جراحی تاثیر چندانی ندارد .

برای قضاوت در نتایج بینی چه زمانی مناسب است ؟

بستگی به فرم بینی دارد ممکن است در برخی بعد از 3 ماه و در برخی بعد از 6 ماه طول بکشد تا از تورم بینی کاسته شود.

دیگر مقالات سایت دکتر قربانی متخصص گوش و حلق و بینی

پاسخ

1 − یک =

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر قربانی