لوگو دکتر جهانگیر قربانی
بهترین-جراح-بینی-استخوانی-در-تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران فردی است که نیازهای خاص بیمار را بداند و بیمار بتواند به او اعتماد کند. همچنین یک یک جراح خوب صلاحیت حرفه ای، دقت و مهارت بالایی باید داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با بهترین جراح بینی استخوانی در تهران تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

نمونه جراحی بینی استخوانی دکتر جهانگیر قربانی


چگونه بهترین جراح بینی استخوانی در تهران را انتخاب کنید؟

اگر به دنبال جراحی بینی در آینده هستید، ممکن است تعجب کنید که چگونه بهترین جراح بینی را پیدا کنید. انتخاب یک جراح بینی ماهر، یک نکته بسیار مهم برای جراحی موفق شماست. بنابراین بسیار مهم است که وقت خود را صرف پیدا کردن یک پزشک ماهر کنید، که شرایط لازم را برای عمل بینی داشته باشد. بررسی بهترین جراح شامل:

بررسی کنید که آیا دارای مدرک تحصیلی است

به عنوان اولین قدم در فرایند انتخاب بینی، باید مطمئن شوید که جراح دارای مدرک تحصیلی است. یک جراح خوب کسی است که آموزش های ضروری را به پایان رسانده و امتحانات مربوط را با موفقیت گذرانده باشد. جراحان زیبایی بینی در زمینه گوش و حلق بینی دارای مدرک معتبر برای عمل جراحی هستند.

تجربه و تخصص جراح را ارزیابی کنید.

تجربه یک جراح در انجام جراحی بینی عامل بزرگی است که آن ها را به انتخاب مناسب برای عمل بینی شما تبدیل می کند. کسب اطلاعاتی در مورد تجربه جراح و تعداد جراحی های بینی که در طول دوران حرفه ای خود به عنوان جراح بینی انجام داده اند بسیار مهم است.

در مورد سوابق حرفه ای جراحان آینده تحقیقات آنلاین انجام دهید و رزومه آن ها را مطالعه کنید. پزشکانی که هزاران عمل بینی انجام داده اند نسبت به جراحان مبتدی که در ابتدای کار خود هستند با تجربه تر و ماهرترند.

ویژگی-های-بهترین-جراح-بینی

عکس های قبل بعد عمل بیماران را ببینید.

دانش و تخصص جراح بینی در نتایجی که به بیماران ارائه می دهد آشکار می شود. عکس های قبل و بعد از یک جراح بینی در واقع نمونه کارهای آن هاست و روشی عالی برای ارزیابی مهارت ها و سبک یک جراح بینی است.

مهم تر از آن، با بررسی عکس های قبل و بعد از آن، می توانید نتایج جراحی بینی های مشابه خود را از نظر اندازه و شکل مشاهده کنید و پس از جراحی احتمالی خود با آن جراح خاص، تصویری کلی از بینی خود دریافت کنید. این مسئله بسیار مهم است، برخی از پزشکان در موارد خاص بهتر عمل می کنند، یعنی در عمل بینی استخوانی و دیگری در جراحی بینی های گوشتی مهارت بیشتری داشته باشد.

با بیماران قبلی جراح صحبت کنید.

صحبت مستقیم با افرادی که جراحی بینی انجام داده اند، راهی عالی برای به دست آوردن اطلاعات دست اول در مورد جراح بینی است. بنابراین اگر یکی از دوستان یا اقوام شما تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته است، حتما آن ها در مورد تجربه و اینکه آیا  از انتخاب پزشک خود راضی هستند صحبت کنید.

این افراد نه تنها می توانند میزان رضایت خود را از تجربه خود با یک جراح به شما بگویند، بلکه می توانید خودتان نتیجه جراحی آن ها را نیز مشاهده کنید.

ارتباط جراح با بیماران را ارزیابی کنید.

مشاوره قبل از جراحی بینی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، زیرا زمانی است که بیمار در مورد خواسته های خود با پزشک صحبت کرده و نگرانی های خود را در مورد این عمل بیان کند. یک جراح بینی خوب کسی است که در طول مشاوره قبل از عمل با صبر و حوصله به صحبت های شما گوش می دهد و زمان زیادی را اختصاص می دهد تا همه چیز را برای شما روشن کند، از جمله روش، خطرات احتمالی و نحوه مراقبت از خود پس از جراحی بینی استخوانی.

علاوه بر این، جراح باید بتواند به گونه ای با شما صحبت کند که استرس شما را قبل از جراحی به حداقل برساند و تمایل خود را برای پاسخگویی به تمام سوالات شما در مورد هر چیزی که مربوط به جراحی است نشان دهد.

دکتر جهانگیر قربانی، بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

رزومه تحصیلی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

  • جراح و متخصص گوش و حلق و بینی (فلوشیپ رینولوژی)
  • جراحی بینی، سینوس و قاعده جمجمه
  • قبولی در آزمون سراسری و ورود به دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۶۹
  • نفر اول امتحان پره انترنی سال ۱۳۷۵
  • شاگرد اول فارغ التحصیلان ورودی سال ۱۳۶۹ دانشگاه علوم پزشکی تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

به طور کلی یک جراح بینی خوب دارای ویژگی های زیر است:

  • توانایی برقراری ارتباط خوب با بیمار و گوش دادن به خواسته ها و نگرانی های او با صبر  و حوصله زیاد
  • تمایل به با ارائه توضیحات مفصل به بیمار در مورد جنبه های مختلف جراحی از جمله نوع جراحی، نتایج احتمالی، عوارض احتمالی، باید ها و نباید های قبل و بعد از عمل، زمان بهبودی و غیره
  • قرار دادن سلامتی و رفاه بیمار بر منافع مالی خود
  • ارزش زیادی برای پشتیبانی بعد از عمل و کمک های طولانی مدت ارزش قائل باشد، به طوری که بیماران بتوانند در صورت نیاز برای بهبودی، روی کمک آن ها حساب کنند.

نتیجه گیری

بنابراین برای انتخاب یک پزشک خوب، باید به سابقه جراح، نحوه برقراری ارتباط با بیماران و عمل های قبلی بیماران توجه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط